Horari del centre EAP Dreta Eixample Benvinguts a l'EAP Dreta de l'Eixample
Medicina de familia / Infermeria / Pediatria / Odontologia / Treball social / Geriatria / Podologia / Al·lèrgia
IMPRIMIR PÀGINA
   
   
Atenció a l'usuari / Àrea administrativa / Àrea tecnològica
   
         
     
         
       
   
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Medicina de familia:                                                
  Ancoechea (Dra.)     11       x   x           x           x    
  Bragulat (Dra.)     1       x   x           x   x           x
  Cuixart (Dr.)     4   x       x           x       x   x    
  Del Castillo (Dra.)     6   x           x   x           x   x    
  Freixas (Dra.)     6   x           x   x           x   x    
  Galindo (Dra.)     7   x           x   x           x   x    
  García (Dra.)     13       x   x       x       x           x
  Gil (Dr.)     11   x           x   x           x   x    
  González Moreno (Dra.)     10   x           x   x       x           x
  Gratacós (Dr.)     7   x       x       x       x       x    
  Jansà (Dr.)     14   x       x       x       x       x    
  Jiménez (Dra.)     15       x   x           x   x           x
  Joaniquet (Dr.)     10       x   x       x           x   x    
  Jordi (Dr.)     2   x           x       x   x       x    
  Marcos (Dr.)     10       x       x   x           x   x    
  Martí (Dra.)     8   x           x   x       x       x    
  Mazo (Dra.)     4       x   x       x       x           x
  Mir (Dr.)     7   x       x       x       x       x    
  Moreno (Dr.)     7       x   x           x   x           x
  Torres P. (Dra.)     5   x       x       x       x       x    
  Torres S. (Dra.)     14   x       x       x       x       x    
  Verdú (Dra.)     8       x   x       x       x           x
  Vilà (Dra.)     2       x   x       x           x       x
  Zamora (Dra.)     4       x   x       x           x   x    
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Infermeria:                                                
  Cristina Echevarría     3   x           x   x           x   x    
  David Ginesta     12   x           x   x           x   x    
  Gemma Mañá     12       x   x           x   x           x
  Ingrid Fort     2   x           x   x           x   x    
  Jaume Collado     3       x   x           x   x           x
  Laia Salinas     5   x           x   x           x   x    
  Marta Goicoechea     11       x   x           x   x           x
  Mercè Sala     4       x       x       x       x       x
  Nerea Mogeda     3       x   x           x   x           x
  Sandra Martínez     11   x           x   x           x   x    
  Verónica Sierra     3   x           x       x       x   x    
  Xènia Partegas     5   x           x       x       x   x    
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Pediatria:                                                
  García (Dra.)     15   x           x   x           x   x    
  Montori (Dra.)     13       x       x       x       x       x
  Pérez (Dr.)     13   x       x       x       x       x    
  Perramon (Dr.)     15       x   x           x   x           x
  Séculi (Dr.)     13       x       x       x       x       x
  Cristina Caixal -Infermera-     12       x                               x
  Remedios Castilla -Infermera-     14       x   x           x   x           x
  Yolanda Muñoz -Infermera-     14   x           x   x           x   x    
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Odontologia:                                                
  Jordana (Dr.)     13   x       x           x       x   x    
  Vives (Dr.)     13   x       x       x       x       x    
  Ana Maria González -Higienista-     14   x       x           x       x   x    
  Maria García -Auxiliar clínica-     14       x       x   x       x           x
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Treball Social:                                                
  Olalla Montón     1   x       x       x           x   x    
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Geriatria:                                                
  Parra (Dra.)     1       15 - 17h.
centre
  10 - 12h.
centre
      10 - 12h.
centre
          15 -20h.
domicili
  9 -14h.
domicili
   
  Carme Campmajó -Infermera-     1       16 - 21h.
centre
  8.15 - 13h.
centre
          16 - 19h.
centre
  8.15 - 13h.
centre
           
  Marta Capilla -Infermera-     2   8 - 13h.
tècniques
          18 - 20h.
domicili
  8 - 13h.
tècniques
          15 - 18h.
domicili
  8 - 13h.
tècniques
   
  Ma. Fe Lozano -Administrativa-     2       16 - 18h.
centre
  10 - 12h.
centre
          16 - 18h.
centre
  10 - 12h.
centre
      10 - 12h.
centre
   
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Podologia:                                                
  Vicente Martínez     12               x   x           x        
                                                   
                                                   
                                                 
      Planta   Consulta   Dilluns   Dimarts   Dimecres   Dijous   Divendres
              Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda   Matí   Tarda
  Al·lèrgia:                                                
  Dordal (Dra.)     12                   x       x            
  Mireia Romero -Infermera-     12                   x       x            
                                                   
                                                 
                               
  Atenció a l'usuari:                                                
  Alba Castro                                                
  Anabel Villar                                                
  Anna Cervelló                                                
  Anna Mª Mateu                                                
  Bàrbara Roig                                                
  Ester Ubach                                                
  Gemma Martínez                                                
  Jaume Cos                                                
  Juana Mª Zapata                                                
  Laura Domínguez                                                
  Marta Ramón                                                
  Mª Isabel Ferriz                                                
  Mª Mar Barbero                                                
  Raquel Diaz                                                
                                                   
                                                 
                               
  Àrea adminsitrativa:                                                
  Laia Mas                                                
  Montserrat Iturribarria                                                
                                                   
                                                 
                               
  Àrea tecnològica:                                                
  Luis Felipe Mazo